Araç İçi Alüminyum Kaplama

Araç içi alüminyum kaplama en çok yaygın olarak ticari araçlarda kullanılmaktadır. Alüminyum kaplama ile araç kasalarının iç kısmı izolasyonlu, temiz, suya dayanıklı bir hal aldığı gibi kullanışlı ve şık duruşu ile de estetik bir görünüm yakalayacaktır. Araç içi alüminyum kaplama pick-up, kamyon ve kamyonet modellerine uygulanmaktadır. En uygun ve ucuz araç içi alüminyum kaplama fiyatları için bizimle iletişime geçip randevu alabilirsiniz. Panelvan araç alüminyum kaplama uygulaması yaptırmak ve nasıl yapılır daha detaylı bilgi almak için, İstanbul – Kartal ‘da bulunan servisimizi ziyaret edebilirsiniz..

Araç İçi Alüminyum Kaplama Uygulaması

Alüminyum araç içi kaplama malzemelerimi çeşitli araçlara uyumlu şekilde tasarlanmıştır ve araçlarınızın ve filonuzdaki araçların aşınmaya ve yıpranmaya karşı korunmasına yardımcı olur. En çok kullanılan Mercedes Sprinter ve Vito, Volkswagen Crafter ve Transporter, Ford Transit ve diğer pickup araçlar.Panelvan araçlar için üretilen alüminyum zeminler, aracınızın kargo bölmesinin iç kısımlarını koruyabileceğiniz güçlü ve dayanıklı bir yöntemdir. Sürtünmelerde oluşabilecek ezilmeleri ve sert darbelerde oluşabilecek delinmelere karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Farklı dingil mesafelerine ve arka tekerlek yapılandırmalarına uyacak şekilde uygulanabilmektedir.

Araç İçi Alüminyum Kaplama Hakkında

Alüminyum araç içi kaplama ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek ve araçlarınızın uzun ömürlü olmasını, zarar görmesini engelleyen güçlü kaplamamız için sizlere iletişime geçtiniz takdir de en iyi şekilde yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız..

Panelvan Araç İçi Alüminyum Kaplama Çözümleri İçin Bize Ulaşın.

Panelvan, minibüs – kamyonet ve pickup gibi araçlarınıza zemin yenilemesi (güncelleme) yaparak araçlarınızın satış değerinin arttırabilir. Kullanım ömrünü uzatabilir ve taşımış olduğunuz malzemeleri hasardan koruyabilirsiniz. AG Panelvan Araç Kaplama ihtiyaçlarınız için var olan bir servistir. Her adımda sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyar ve araçlarınızı zamanında teslimatlarını yapmaktayız.