Araç İçi Mdf Kaplama

Mdf araç içi kaplama ile iş günlü boyunca şirketinizin ticari panelvanları oldukça yıpranabilir. Kötü yol şartları ile ani frenler sonucunda kamyonetlerimizin kargo bölmesinde yer alan malzemeler araç kasasına çarptıkça kasada olunca bozukluklar büyük sorun teşkil eder. Ayrıca kullanmış olduğumuz minibüslerde ise yolcular yan döşemelere zarar verebilir bunlardan korunmak için araç içi mdf kaplama iyi bir önlem sağlar. Ayrıca ahşap kaplama renkli mdf araç içi kaplama ile güzel görüntüler ortaya çıkmaktadır.

Araç İçi Mdf Kaplama Uygulaması

Mdf araç içi kaplama panelvan araçların ve minibüslerin iç kısımlarını korumasının yanı sıra sıra yüksek sesleri emerek rahat bir yolculuk sağlar. Aracınızın satış değerini arttırarak pozitif bir durum sunar. Bu konuda diğer bir noktaya değineceksek. Araç içi sunta kaplama olarak geçen hizmet sunta malzemesinin kalitesiz oluşundan mdf (ahşap) olarak yapılmaktadır.AG Panelvan Araç Kaplama ticari panelvan araçların duvarlarının astarları ile daha rahat bir kullanış sağlar.

Panelvan Araç İçi Mdf Kaplama Çözümleri İçin Bize Ulaşın.

Panelvan, minibüs – kamyonet ve pickup gibi araçlarınıza mdf uygulaması ile aracınızın karavanında oluşabilecek hasarı en aza indiren, yüksek sesleri düşürerek enerji verimliliğini arttıran koruyucu kaplamalar ile vagonlarınızın ömrünü uzatır. AG Panelvan Araç Kaplama ihtiyaçlarınız için var olan bir servistir. Her adımda sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyar ve araçlarınızı zamanında teslimatlarını yapmaktayız.